+38(044) 586-77-77; +38(098) 586-77-77 office@ov-partners.com

6 вересня 2018 року відбувся практичний семінар для менеджменту компаній на тему «Слідчі дії в офісі: обшуки та допити. Як діяти?», організаторами якого виступило видання «Рейтинг. Вісник». Представники Державної фіскальної служби та юристів мали змогу поділитися досвідом як запобігти слідчим діям з боку податкової, мінімізувати негативні наслідки та захистити бізнес.

Серед спікерів заходу – Олексій Скриль, керівник практики кримінального права Адвокатського об’єднання «Вдовичен та партнери».

Олексій розкрив учасникам семінару тему «Кримінальні провадження в сфері оподаткування. Приводи для порушення кримінальної справи проти службових осіб. Як захистити керівника та головного бухгалтера?». Саме темі особливостей розслідування податкових злочинів, основними з яких є фіктивне підприємництво, ухилення від сплати податків/зборів та легалізація (відмивання) доходів, отриманих злочинним шляхом і була присвячена друга сесія заходу. В цьому контексті Олексій акцентував увагу як на превентивних заходах, так і після виявлення «загрози» стосовно захисту службових осіб.

Олег Вдовичен, керуючий партнер Адвокатського об’єднання «Вдовичен та партнери», виступив модератором сесії 3, яка була присвячена практичним порадам, як пережити обшук та допит.

Дякуємо всім спікерам за гарячу дискусію, висококваліфіковані відповіді на запитання та роботу з аудиторією! Окремо висловлюємо подяку учасникам заходу за активну участь та дискусії з приводу актуальних проблем безпеки бізнесу!