+38(044) 586-77-77; +38(098) 586-77-77 office@ov-partners.com

Учора відбувся УКРАЇНСЬКИЙ БІЗНЕС ФОРУМ 2019. Захід проводився з метою об’єднати представників середнього та великого бізнесу, провідні юридичні компанії, банки та професійні асоціації в Україні, залучаючи до діалогу стосовно останніх змін законодавства, загальних тенденцій та стратегій ведення бізнесу як в Україні, так і за кордоном.

Традиційно Форум відвідали власники бізнесу, консультанти, юристи-міжнародники, банкіри, агенти з нерухомості, інвестори. Аудиторія учасників складалася як з делегатів з України, так і з усієї Європи, США, Ближнього та Середнього Сходу та надала учасникам можливості обмінятись досвідом з колегами та партнерами, а також отримати нові корисні знайомства та партнерські відносини.

Під час Форуму було обговорено безліч важливих питань стосовно проблем та викликів бізнесу в Україні, а також міжнародного бізнесу та інвестування для приватних осіб та підприємств.

Цей захід було варто відвідати з багатьох причин, адже Український Бізнес Форум це:
– конференція та виставка одночасно, в один день;
– 2 сцени з актуальними дискусіями та кейсами;
– понад 20 доповідачів найвищого рівня з України та Європи;
– ефективний нетворкінг із власниками бізнесу та професіоналами;
– особисті знайомства з інвесторами та клієнтами.

Серед інших, дуже цікавою і корисною була дискусія на тему «Захист і управління приватним капіталом: все, що потрібно знати клієнту», модератором якої було запрошено Олег Вдовичен, керівного партнера Адвокатське об’єднання “Вдовичен та партнери”.
В межах дискусії було обговорено такі питання:
– Персональна податкова історія, як конкурентна перевага при підготовці до обміну податковою інформацією – практичні поради, перспективи, наслідки (спікер Наталія Радченко, Legal House, Україна)
– Декларування доходів та підтвердження джерела походження коштів: для усіх членів сім’ї та в усіх юрисдикціях присутності (спікер Олександр Онуфрієнко, Asters, Україна)
– Спадкове планування: як правильно передати закордонні активи наступному поколінню (спікер Вікторія Фоменко, INTEGRITES, Україна)
– Ризики, яким підлягають закордонні активи у 2019 році: непідтверджене походження коштів, публічні особи (спікер Микола Ліхачов, Spensers, Україна) та інші.