+38(044) 586-77-77; +38(098) 586-77-77 office@ov-partners.com

Керуючий партнер Адвокатське об’єднання “Вдовичен та партнери” Олег Вдовичен виступив модератором секції 4 на тему “Податкові спори”, а серед спікерів були як провідні українські юристи, так і судді та представники провідних українських компаній. Такий склад учасників секції дав можливість всебічного обговорити актуальні питання щодо вирішення податкових спорів.

В рамках сесії спікери говорили про ключові рішення Верховного суду в податкових спорах, зокрема про те, що за стилістикою та структурою вони наблизились до рішень Европейського суду, а також, що тепер більш детально аналізуються всі документи, тому провідну роль у рішенні відіграє зібрана платником податків доказова база. Були озвучені аспекти кримінально-правових наслідків податкових правопорушень, а також статистика зареєстрованих кримінальних проваджень, кількість яких порівняно з 2016-2017 рр. зросла на 24%, згідно висловлених тез, таке зростання може бути пов’язане з ліквідацією податкової міліції. Представники юридичних департаментів провідних українських компаній висловили своє бачення особливостей винесення судових рішень, зокрема на користь платника податків, та контролю їх виконання, а також можливі наслідки недопуску представників ДФС до перевірки на підприємстві.

Загалом обговорення відбувалося доволі жваво, а присутність бізнес-сегменту, представників судової влади та адвокатів зробило обговорення особливо актуальним за рахунок бачення одних і тих же питань під різними кутами зору.