+38(044) 586-77-77; +38(098) 586-77-77 office@ov-partners.com

Очікувані зміни у сфері податкового законодавства я особисто сприймаю як щось на зразок яскравих обіцянок під новорічну ялинку. Найбільш суттєві податкові нововведення є головним чином декларативними та мають примарний характер практичного втілення.

Про це заяви керуючий партнер АО “Вдовичен та партнери” Олег Вдовичен у коментарі «Закон і Бізнес».

Навіть довгоочікувана ліквідація податкової міліції має змогу знівелюватись як досягнення. Адже наразі відсутні будь-які процедурні та методологічні засади функціонування підрозділу-спадкоємця.

Розрекламовані головні «антикорупційні зміни», такі як запровадження електронного кабінету платника податків та передання функцій адміністрування до Міністерства фінансів, на практиці можуть утілитись у неякісний електронний сервіс та чергову реорганізацію фіскалів.

У сфері податкового контролю особливих змін очікувати не варто взагалі, а враження від запропонованої прозорості плану-графіка податкових перевірок марніють на тлі

закінчення терміну дії «мораторію».

Таким чином, які б сюрпризи не чекали на нас у 2017 році, варто пам’ятати, що лише спільними зусиллями ми здатні забезпечити впевненість і енергію процвітання бізнесу в будь-яких податкових умовах».

Повний текст статті – за посиланням.