Переваги адвокатського об'єднання

Адвокатське об’єднання «ВДОВИЧЕН ТА ПАРТНЕРИ» - за права та інтереси Вашого бізнесу.
Ми займаємось супроводом діяльності суб’єктів господарювання, приділяючи особливу увагу питанням юридичної безпеки бізнесу.
Адвокатське об’єднання «Вдовичен та партнери» - це команда професійних юристів під керівництвом досвідчених, практикуючих адвокатів.
Важливо! Закон 30 вересня 2016 року набули чинності зміни до Конституції в частині правосуддя і нова редакція закону "Про судоустрій і статус суддів", що означає можливість виключно адвокатів захищати права громадян у суді.

Наші сильні сторони:

1. Ми – чесні. Кожна проблема, справа, проект, з яким до нас звертаються, об’єктивно оцінюється командою АО, у результаті чого кожний клієнт отримує експертний прогноз можливих результатів вирішення проблеми.
2. Ми – професійні. . Кожна справа розглядається командою професійних адвокатів та юристів. Наші власний досвід та знання, вміння «дивитись наперед» , а також проведення всебічного аналізу є запорукою комплексного вирішення проблеми
3. Ми зберігаємо конфіденційність. Нерозголошення та збереження таємної інформації клієнта є одним з найвищих пріоритетів у роботі АО. Всі справи, проекти клієнта ведуться в спеціально створеній і захищеній базі даних, CRM-програмі та захищених серверах.
4. Ми – результативні. Індивідуальний підхід та необмежений у глибині пошук вирішення клієнтської задачі приводить до виправданих ефективних результатів в розумні строки.
5. Ми – прогресивні. Публікації експертів АО Ви можете бачити у популярних друкованих та онлайн-виданнях. Генеральне партнерство з Асоціацією адвокатів України (ААУ), членство в Асоціації правників України, Національній Асоціації адвокатів України, Спілці адвокатів України, постійна участь у Форумах, круглих столах, заснування та робота Комітету ААУ з питань захисту бізнесу, активів та прав інвесторів, – наш внесок у розвиток адвокатури України.

Детальніше за посиланням:

1. Новини - http://www.ov-partners.com/news.php
2. Публікації – http://www.ov-partners.com/comments.html
3. Наше членство - http://www.ov-partners.com/cooperation.html

Ми пропонуємо Вам:

Юридичну підтримку діяльності бізнес-сфери та громадян, а саме представництво та захист у податкових спорах, кримінальних провадженнях (правовий захист бізнесу, антирейдерство), комплексний правовий супровід господарської діяльності.
Ознайомлюйтесь з повним переліком послуг за посиланням:
http://www.ov-partners.com/services.html

Цінність наших послуг. Отримуючи юридичний супровід господарської діяльності, Ви попереджаєте виникнення зовнішніх і внутрішніх загроз Вашому підприємству. Таким чином, ми допомагаємо убезпечити Ваш бізнес, зберегти Ваш час, зекономити Ваші гроші.

Ваші вигоди:

1. Досвід та компетенція. Експертність адвокатів та юристів, працюючих в АО «Вдовичен та партнери», підтверджена в рейтингах, публікаціях та участю у професійних заходах.
2. Конфіденційність. Вся інформація, яка буде передана в АО захищається адвокатською таємницею, а отже всі працівники Адвокатського об’єднання не можуть бути допитані як свідки з питань, що стосуються надання правової допомоги своїм Клієнтам, а адвокату та іншим посадовим особам адвокатських об’єднань заборонено розголошувати відомості, що становлять предмет адвокатської таємниці (на відміну від юристів так званих інхаусів).
3. Економія часу та спокій. Аналіз та супровід господарської діяльності підприємства дає змогу попередити протиправні втручання у Ваш бізнес.
4. Прямий зв’язок з юристом. Ви завжди маєте прямий зв’язок з адвокатами та юристами АО і можете оперативно отримати консультацію/інформацію про хід справи/вирішення бізнес-задачі.
5. Новини із законодавства. Кожного місяця Ви маєте можливість отримувати дайджести змін у законодавстві від практик податкового, контрактного, кримінального права, що дає змогу бути в курсі всіх нововведень.
6. Семінари і тренінги. Експертами АО «Вдовичен та партнери» проводяться тренінги для клієнтів. Семінар та тренінги представляють собою групові або індивідуальні заняття з теоретичною та практичною частинами. На тренінгу Ви повноцінно співпрацюєте з модератором по обраній Вами тематиці: отримуєте розуміння проблеми, інформацію про наслідки, які можуть настати, якщо її не вирішувати, методику вирішення проблеми, перші кроки для її вирішення и недопущення та подальше попередження виникнення проблеми.